Rezerwacja transportu:
(+48) 729 265 665 lub (+33) 666 040 757

Dojazd z lotniska Beauvais do centrum Paryża lub pod wskazany adres

Planujesz podróż do Paryża? Dowieziemy Cię z lotniska!

Lotnisko Paryż Beauvais oddalone jest około 80 km od Paryża. Najszybszy transport pomiędzy lotniskiem, a stolicą Francji oferuje nasza firma. Dojazd z lotniska Beauvais do Paryża zajmuje około  1-1,5 godziny. Uzależnione jest to od natężenia ruchu.

Oferujemy trzy rodzaje przejazdu:

  • przejazd na Port Maillot w cenie 13 euro od osoby w jedna stronę.
  • przejazd pod wskazany przez Ciebie adres w Paryżu w cenie 20 euro od osoby w jedna stronę, czyli przejazd pod same drzwi.
  • jeśli decydujesz się na przejazd pod adres poza Paryżem to cena jest ustalana indywidualnie.

Pamiętaj nie ważne czy jedziesz sam czy w kilka osób, cena za osobę jest niezmienna.

Dojazd z lotniska Beauvais do centrum ParyżaDojazd z lotniska Paryż Beauvais najczęściej obsługiwany jest przez nasza firmę, Najwięcej Polskich turystów korzysta z tego lotniska i z naszych usług.

Po wylądowaniu samolotu nasz kierowca kontaktuje się telefonicznie i mówi w którym miejscu czeka, a spotkanie powrotne jest około 3 godzin przed planowanym odlotem.

Auta jakimi dysponujemy są to 8-osobowe komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację. Mamy wykwalifikowanych kierowców, którzy szybko i bezpiecznie dowiozą Państwa do celu. Transport z lotniska Beauvais do Paryża umili Państwo nasz kierowca udzielając niezbędnych wskazówek dotyczących poruszania się po Paryżu i odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Jeśli już wiesz kiedy przylatujesz na lotnisko w Beauvais nie czekaj tylko zamów u nas przejazd! Skorzystaj z formularza na naszej stronie i dokonaj rezerwacji. Pamiętaj aby przesłać dokładne informacje:

  • imię i nazwisko,
  • telefon,
  • e-mail,
  • wybierz lotnisko,
  • data i godzina,
  • ilość osób,
  • informacje czy przejazd będzie na Port Maillot czy pod adres, jeśli pod adres to również nam go wyślij (w treści wiadomości).

Dlaczego warto wybrać transfer naszym busem a nie innymi środkami publicznej komunikacji?

Przejazd środkami transportu publicznego to koszt minimum 17€, więc pierwszą zaletą jest niższa cena. Komunikacja miejska we Francji jest przeważnie bardzo zatłoczona a dla osób które nie znają miasta ani języka samo kupno biletu może przysporzyć niemałe trudności. W przypadku opóźnienia samolotu na autobus możemy również czekać sporo czasu. Nasz bus z polskim kierowcą czeka na parkingu lotniska na konkretny samolot, więc nigdzie nie odjedzie. Nie musimy dźwigać bagaży i męczyć się z nimi w autobusie. U naszego kierowcy możesz również kupić bilety do Disneylandu czy umówić się na nocne zwiedzanie Paryża

Przydatne linki: