Skip to content

Wycieczka do Parku Asterixa

Wycieczka do Parku AsterixaPodczas pobytu w Paryżu warto odwiedzić przepiękne rzymskie miasteczko – Park Asterixa, w którym znajduje się dużo atrakcji nie tylko dla dzieci, ale tez dla osób szukających niezapomnianych emocji. Znajdują się tam rollercoastery, atrakcje wodne, dom strachów, karuzele dla najmłodszych oraz wiele, wiele innych atrakcji takich jak np. przepiękny pokaz fok i delfinów. Spotkasz tam postaci ze słynnych bajek Asterix i Obelix, z którymi będziesz mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia. Będąc tam zapomnisz o realnym świecie, a przeniesiesz się w świat cesarstwa rzymskiego, wikingów i Egiptu. Dla najmłodszych będzie to bajecznie kolorowa podróż, a dla starszych pełna adrenaliny.

Park Asterixa pod Paryżem

Szybko i bezpiecznie zawieziemy Państwa do Parku Asterixa oddalonego około 35 km od Paryża. Niestety stały autobus kursujący pomiędzy Paryżem a Parkiem odjeżdża tylko raz dziennie. Z nami dojadą tam Państwo spod hotelu czy też spod domu o wyznaczonej przez siebie godzinie, oraz zostaną później odebrani o wyznaczonej przez siebie porze.

Park Asterixa – cennik przejazdu

  • zabierzemy Cię spod wskazanego przez Ciebie adresu w Paryżu i zawieziemy do Parku Asterixa, a wieczorem odbierzemy. Koszt przejazdu od 1 do 5 osob to cena stała 50 euro, każda kolejna osoba +10 euro ( oferta za przejazd w jedną stronę do 8 osób),
  • dojazd z lotnisk Beauvais, CDG, Orly > Park Asterixa  – ceny ustalane są indywidualnie, uzależnione od ilości osób,
  • adres poza Paryżem > Park Asterixa – cena ustalana jest indywidualnie.

Nie zwlekaj! napisz do nas, a my zarezerwujemy dla Ciebie miejsce i zorganizujemy szybki i komfortowy przejazd.

Poniżej video prezentujące Park Asterixa pod Paryżem: