Skip to content

Zwiedzanie Paryża nocą

Serdecznie zachęcamy do zobaczenia Paryża po zmroku. Pokażemy Państwu najpiękniejsze miejsca w Paryżu pod osłoną nocy, a wtedy miasto zakochanych wygląda zupełnie inaczej i robi duże wrażenie.

Sacre Coeur nocą ParyżNocne zwiedzanie Paryża rozpoczynamy około godziny 20:30. Odbieramy Państwa spod hotelu, domu, lub innego umówionego miejsca. W pierwszej kolejności odwiedzamy Bazylikę Sacre Coeur i zwiedzimy ją również od wewnątrz. Następnie udajemy się na Place du Tertre, który stanowi serce Wzgórza Montmartre. Jest to plac artystów, na którym można namalować swój portret czy też karykaturę. Kolejnym miejscem które odwiedzimy jest Plac Pigalle. Spacer bulwarem przy słynnym Placu podczas którego można zrobić sobie zdjęcie pod słynnym kabaretem Moulin Rouge.

Łuk Triumfalny w ParyżuNastępnie przenosimy się pod Łuk Triumfalny, gdzie również nocą możemy wejść do środka Łuku i zobaczyć Grób Nieznanego Żołnierza. Kolejnym miejscem jest Luwr. Niestety w godzinach nocnych nie można zobaczyć muzeum od środka, ale za to można zobaczyć przepięknie oświetlone piramidy oraz widoczne w środku złote żyrandole.

Katedra Notre Dame w ParyzuDalej przejeżdżamy pod Katedrę Notre Dame, spod której przechodzimy na most zakochanych. Kolejnym miejscem które zobaczycie jest Płomień Wolności znajdujący się w miejscu tragicznej śmierci Księżnej Diany.

Wieża Eiffela nocą w ParyżuOstatnim miejscem, które zakończy nocne zwiedzanie Paryża jest Wieża Eiffla. O godzinie 12 w nocy rozpala się przepiękna iluminacja, a po jej zakończeniu nasz kierowca bezpiecznie odwiezie Państwa do hotelu czy też domu.

Jeśli życzysz sobie zobaczenie innych miejsc to oczywiście możemy wprowadzić dla Ciebie zmiany – skontaktuj się z nami.

Paryż wycieczka objazdowa – cennik

  • od 1 do 5 osób cena jest stała i wynosi 100€,
  • powyżej 5 osób koszt to 20€ od osoby. (oferta do 8 osób)

Kierowca podczas nocnego zwiedzania nie jest wykwalifikowanym przewodnikiem ale może pokazać Państwu najciekawsze miejsca w Paryzu.

UWAGA: jeśli jesteś zainteresowany(a) naszą wycieczką, a przyjechaliście tylko we dwie, trzy czy tez cztery osoby to postaramy się aby połączyć was z inną grupą, tak by koszt za osobę uległ zmniejszeniu.