Skip to content

Dojazd z lotniska Beauvais do centrum Paryża lub pod wskazany adres

Planujesz podróż do Paryża? Dowieziemy Cię z lotniska Beauvais!

Lotnisko Paryż Beauvais jest trzecim pod względem wielkości. Oddalone jest około 80 km od centrum Paryża. Pomimo iż ta odległość jest znacznie większa niż w przypadku lotniska Orly, czy Charles de Gaulle, Beauvais wybierane jest często ze względu na ceny biletów oraz częstotliwość lotów. Najszybszy transport pomiędzy lotniskiem Beauvais, a stolicą Francji oferuje nasza firma. Dojazd z lotniska Beauvais do Paryża zajmuje około 1-1, 5 godziny. Uzależnione jest to od natężenia ruchu.

Oferujemy dwa rodzaje przejazdu z lotniska Beauvais:

  • przejazd pod wskazany przez Ciebie adres w Paryżu w cenie już od 20 euro za osobę w jedną stronę, czyli przejazd pod same drzwi

Nasi klienci mogą liczyć na transport pod wskazany adres na terenie Paryża. Dowozimy naszych pasażerów pod same drzwi! Nasi kierowcy doskonale znają miasto, dzięki czemu nasi Klienci mogą dotrzeć na wskazany adres tak szybko, jak to tylko możliwe. Dojazd z lotniska Beauvais pod wskazany adres z polskim kierowcą szybko i bezpiecznie.

  • jeśli decydujesz się na przejazd pod adres poza Paryżem to cena jest ustalana indywidualnie

Rozumiemy, że nie każdy pasażer lądujący na lotnisku Beauvais chce dostać się do centrum Paryża. Wiele osób szuka transportu poza Paryż. Nasza firma, dbając o potrzeby wszystkich podróżnych, oferuje możliwość dowozu pod wskazany adres poza Paryżem. Cena jest ustalana indywidualnie i zależy przede wszystkim od odległości.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej ofercie, dojazd z lotniska Beauvais do Paryża lub w jego okolice, będzie dla Państwa wygodny i bezproblemowy. Komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas najważniejszy!

Pamiętaj nie ważne czy jedziesz sam czy w kilka osób, cena za osobę jest niezmienna

Dojazd z lotniska Beauvais do centrum Paryża

Bezpieczny dojazd z lotniska Beauvais do Paryża z naszą firmą! 

Dojazd z lotniska Paryż Beauvais najczęściej obsługiwany jest przez nasza firmę, Najwięcej polskich turystów korzysta z tego lotniska i z naszych profesjonalnych usług.

Po wylądowaniu samolotu nasz kierowca kontaktuje się telefonicznie i mówi, w którym miejscu czeka, a spotkanie powrotne planowane jest zawsze na około 3 godzin przed planowanym odlotem.

Dysponujemy 8-osobowymi, komfortowymi samochody wyposażonymi w klimatyzację. Dzięki temu dojazd z lotniska Beauvais do Paryża jest dla naszych klientów wygodny. Nasi wykwalifikowani kierowcy, którzy doskonale znają Paryż i okolice, szybko i bezpiecznie dowiozą Państwa do celu. Transport z lotniska Beauvais do Paryża umili Państwu nasz kierowca, udzielając niezbędnych wskazówek dotyczących poruszania się po Paryżu i odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Jeśli już wiesz, kiedy przylatujesz na lotnisko w Beauvais nie czekaj tylko zamów u nas przejazd! Skorzystaj z formularza na naszej stronie i dokonaj rezerwacji. Pamiętaj aby przesłać dokładne informacje:

  • imię i nazwisko,
  • telefon,
  • e-mail,
  • wybierz lotnisko,
  • data i godzina,
  • ilość osób,
  • informacje czy przejazd z lotniska Beauvais będzie na Port Maillot czy pod konkretny adres, jeśli pod adres to również nam go wyślij (w treści wiadomości).

Dzięki temu transport z lotniska Beauvais do Porte Maillot, lub pod wskazany adres, będzie efektywny, bezpieczny i szybki!

Dlaczego warto wybrać transfer z lotniska Beauvais do Paryża naszym busem, a nie innymi środkami publicznej komunikacji?

Po pierwsze, oszczędności.
Dojazd z lotniska Beauvais do Paryża środkami transportu publicznego to koszt minimum 17€. Wybierając dojazd do Paryża z nasza firmą, możesz liczyć na niższą cenę.

Po drugie, wygoda.
Komunikacja miejska we Francji jest przeważnie bardzo zatłoczona a dla osób, które nie znają miasta ani języka samo kupno biletu może przysporzyć niemałe trudności. Z nami dojazd lotniska Beauvais do Paryża jest prosty i nie wiąże się z żadnymi trudnościami.

Po trzecie, oszczędność czasu.
W przypadku opóźnienia samolotu, na autobus możemy również czekać sporo czasu. Wybierając komunikację miejską traci się sporo czasu na dojście na miejsce i zakup biletu. Tymczasem podróż z lotniska Beauvais do Paryża może być przyjemna! Nasz bus z polskim kierowcą czeka na parkingu lotniska na konkretny samolot, więc nigdzie nie odjedzie. Co więcej, po wylądowaniu samolotu, kierowca kontaktuje się telefonicznie z Klientem, informując go, gdzie zaparkował. Wszystko przebiega bardzo sprawnie!

Po czwarte, usługi dodatkowe.
Nasi klienci nie muszą dźwigać bagaży i męczyć się z nimi w autobusie. U naszego kierowcy możesz również kupić bilety do Disneylandu czy umówić się na nocne zwiedzanie Paryża. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów!

Każdego dnia z naszych usług korzysta wielu zadowolonych Klientów. Działamy w sposób profesjonalny i bezpieczny. Planujesz przylot do Paryża? Będziesz lądował na lotnisku Beauvais? Potrzebujesz pewnego transportu do Porte Maillot, lub pod inny, wskazany przez Ciebie adres? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do pełnej dyspozycji!